Festbud Sp. z o.o. | Rynny Marley | Podbitka dachowa | Rynny ocynkowane | Zbiornik na deszczówkę
zamknij

Kontakt

  

 

 

 

 

infolinia

502 752 925

22 788 37 13

kontakt@festbud.com

Zapytaj o ofertę

 

Zapraszamy do przesyłania zapytań

 

kontakt@festbud.com

W mailu prosimy podać imię, nazwisko, numer telefonu,

nazwę firmy i NIP

Nowości

 

Co zrobić gdy rury szpecą w pokoju przy podłodze? 

panel-listwa-przypodlogowa-maskujaca-ikona.jpg

 

Listwy maskujące rury grzewcze przy podłodze to bardzo estetyczny sposób aby ukryć rury. Listwy Marley to kompletny system z unikalnymi uchwytami łączącymi rury z listwą oraz narożniki zewnętrzne i wewnętrzne, łączniki zasłaniające łączone kolejne listwy, zaślepki lewe i prawe. Więcej...

  

 


 

Ozdobne zbiorniki na deszczówkę.

 

 

Bardzo szeroka oferta zbiorników na deszczówkę. Estetyczne zbiorniki wykonane z odpornego na zimno polipropylenu. Łatwe pozyskiwanie deszczówki dzieki specjalnym zbieraczom łapaczomdo zamontowania w rurze spustowej. Zbieracze do rur od fi 53 do fi 110. Rośliny uwielbiają deszczówkę. Więcej...

 

 


  

Tunel rozsączający 300 L Graf

 

 

Służy do retencji i rozsączania wód opadowych z terenu wokół budynku, dróg, podjazdów, parkingów. Więcej...

 


 

 

 

 

 

Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com

Rynny Marley Continental

Najwyższa jakość rynien Marley Continental zdobyła uznanie ekspertów i wykonawców. Niemiecki standard jakości dotyczy kontroli na każdym etapie produkcji. Kontrole surowca oraz testy wytrzymałościowe.

 

 

Tajemnica trwałości rynien Marley leży w technologii produkcji tzw. technologii koekstruzji. Każda rynna i rura składa się z dwóch warstw: grubszej wewnętrznej oraz zewnętrznej silnie wzbogaconej akrylem (PMMA) i środkami uszlachetniającymi, znacznie zwiększającymi odporność na promieniowanie UV.

 

 

 

Nowoczesny design, rynny systemu Continental wyróżniają się wyjątkową estetyką połączeń. Cały system został zaprojektowany tak aby zapewnić funkcjonalność oraz podkreślić estetykę budynku. Wielkość rynny można dopasować do wielkości dachu lub daszku. W ciągłej sprzedaży rynny Continental 75mm, 100mm, 125mm i 150mm. Odpowiednio do wielkości rynien rury 53, 75, 90, 105 i 125 mm. Rury są bezkielichowe co w zestawie ze specjalnie zaprojektowanymi kolanami daje bardzo płynne przejście od sztucera do pionu. Szeroka oferta kolorów pozwoli dopasować rynny do każdego koloru dachu.

 

 

    

 marley_paleta_kolorow_rynien_pcv_continental.jpg

 

 

 

 

 

 

 

                                     

 

 

 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

kontakt@festbud.com