Festbud Sp. z o.o. | Rynny Marley | Podbitka dachowa | Rynny ocynkowane | Zbiornik na deszczówkę
zamknij

Kontakt

  

 

 

 

 

infolinia

502 752 925

22 788 37 13

kontakt@festbud.com

Zapytaj o ofertę

 

Zapraszamy do przesyłania zapytań

 

kontakt@festbud.com

W mailu prosimy podać imię, nazwisko, numer telefonu,

nazwę firmy i NIP

Nowości

 

Co zrobić gdy rury szpecą w pokoju przy podłodze? 

panel-listwa-przypodlogowa-maskujaca-ikona.jpg

 

Listwy maskujące rury grzewcze przy podłodze to bardzo estetyczny sposób aby ukryć rury. Listwy Marley to kompletny system z unikalnymi uchwytami łączącymi rury z listwą oraz narożniki zewnętrzne i wewnętrzne, łączniki zasłaniające łączone kolejne listwy, zaślepki lewe i prawe. Więcej...

  

 


 

Ozdobne zbiorniki na deszczówkę.

 

 

Bardzo szeroka oferta zbiorników na deszczówkę. Estetyczne zbiorniki wykonane z odpornego na zimno polipropylenu. Łatwe pozyskiwanie deszczówki dzieki specjalnym zbieraczom łapaczomdo zamontowania w rurze spustowej. Zbieracze do rur od fi 53 do fi 110. Rośliny uwielbiają deszczówkę. Więcej...

 

 


  

Tunel rozsączający 300 L Graf

 

 

Służy do retencji i rozsączania wód opadowych z terenu wokół budynku, dróg, podjazdów, parkingów. Więcej...

 


 

 

 

 

 

Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com

Producenci i Marki

 • Produkty

 • Płotki przeciwśniegowe

  System płotków przeciwśniegowych to stabilne i skuteczne rozwiązanie chroniące rynny oraz strefę wokól budynku przed zsuwającym się śniegiem. Płotki mają szerokość 20cm, a długość 120cm, 200cm i 300cm. W zależności od rodzaju pokrycia stosuje się odpowiednie wsporniki montażowe: do dachówek, do karpiówki, do gontów bitumicznych lub blachy na rąbek.

  Stopnie i ławy kominiarskie dają bezpieczeństwo pracy na dachu. Stopnie kominiarskie ułatwiają kominiarzowi dojście do komina bez konieczności przechodzenia przez całe mieszkanie aż na strych. ławy kominiarskie z antyposlizgową powierzchnią pozwalają na bezpieczną pracę, a na duzych dachach moga być montowane w ciągi komunikacyjne.

   

   

   

   

   

  więcej »
 • Płotki przeciwśniegowe

  Płotek śniegowy bariera o długości roboczej 200 cm i szerokości 20 cm. Wykonany jest z kątownika stalowego 20 x 20 x 2 mm oraz z przetłoczonego płaskownika o gr. 2 mm stanowiącego szczeble płotka. Produkt ocynkowany ogniowo i malowany proszkowo. 

   

   

   

  więcej »